به گزارش گروه اقتصادی رکنا، امروز و در بازار Store آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی Freedom با 2 هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک‌میلیون و 528 هزار و 500 تومان به‌فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با هزار تومان افزایش نسبت به روز سه شنبه یک‌میلیون و 485 هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد ثبات قیمتی نسبت به دیروز بود و 757 هزار تومان دادوستد می‌شد. همچنین در بازار آزاد هر قطعه سکه ربع‌بهار آزادی نیز بدون تغییر قیمت در مدت مشابه 449 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 298 هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای 18عیار نیز امروز 149 هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1330.5 دلار معامله می‌شود.

همچنین صرافی‌های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را 4 هزار و 782 تومان می‌فروختند. امروز در بازار آزاد هر یورو با افزایش نسبت به روز گذشته 6هزار و 15 تومان و هر پوند با ارزش 6 هزار و 750 تومان و درهم امارات 1327 تومان دادوستد می‌شد.

تغییرات لحظه‌ای قیمت دلار، طلا، سکه و ارز را اینجا مشاهده کنید.

توجه داشته باشید نرخ دلار در جدول زیر با نرخ لحظه‌ای دلار در کف بازار متفاوت است, در این خبر منظور از نرخ دلار که در بالا هم درج شده، قیمت لحظه‌ای دلار است که مقابل پاساژ افشار معامله می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟