خبر ویژه :

رکنا: پس از ماه‌ها انتظار، خبرها حاکی از فروش برج جام بانک ملت حکایت دارد.

رکنا اقتصادی: منابع خبری موثق حاکی است بانک ملت در آستانه برگزاری مجمع عادی سالانه سهامداران خود موفق به واگذاری ملک تجاری اداری موسوم به "برج جام" پس از ماه‌ها انتظار شده است.

این ملک پیشتر نیز برای فروش آگهی شده بود اما به دلیل رکود بازار Store مسکن خریداری نداشت.

گفتنی است؛ روابط عمومی بانک ملت به زودی اطلاعات و جزییات دقیق این واگذاری را اعلام خواهد کرد.

برج جام واقع در خیابان شریعتی تهران، در سایتی به متراژ ۴۶۰۰ متر مربع واقع شده است. این پروژه یکی از دو شریان مرکزی و تاریخ این منطقه به حساب می آید. برج جام از محور شمال-جنوب به منطقه شمیران و از شرق در موقعیت قدیمی و سنتی تاریخی تهران مشرف می باشد.رج اداری تجاری جام به عنوان یکی از مدرن ترین پروژه های ساختمانی شهر تهران با ۶۰ هزار متر مربع فضا در یکی از بهترین موقعیت های اداری شهر قرار دارد که معماری منحصر به فرد و به کار گیری بالاترین استانداردهای ساخت و مصالح، این برج ۳۲ طبقه را به یکی از شاخص های معماری سوپر لوکس کلاس A در کشور تبدیل کرده است.

پروژه برج جام مشتمل بر ۶۳ واحد تجاری در دو طبقه، ۸۹ واحد اداری در ۲۳ طبقه و ۵۵۵ واحد پارکینگ عادی به انضمام ۲۸ واحد پارکینگ ویژه معلولان در ۷ طبقه است و در طراحی آن، سالن اجتماعات، عرصه فرود هلی کوپتر، نمازخانه و رستوران با محوطه روباز نیز در نظر گرفته شده است. بیش از ۵۰ جلسه از جلسات شورای معماری بانک ملت به طراحی پروژه برج جام اختصاص داشته است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها