اقتصادی کدخبر: 257944 ارسال پرینت 283

رکنا:همزمان با مسدود ماندن ۵ ماهه سپرده های سپرده گذاران کاسپین در این موسسه، مجلس خبرگان نیز برای پیگیری حقوق مردم وارد عمل شد.

رکنا اقتصادی:جمعی از سپرده گذاران کاسپین در طوماری مشکلات خود را به آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری ارائه داده و از ایشان درخواست کرده اند که برای حل مشکلات سپرده گذاران و رفع مسدودیت حسابشان مساعدت کنند.
برهمین اساس آیت الله جنتی دستور پیگیری مشکلات سپرده گذاران کاسپین را به رئیس کل بانک مرکزی داده است. در نامه ای که کدخدایی مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری به ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی نوشته، آمده است که بانک مرکزی اقدامات لازم را جهت حل مشکلات سپرده گذاران کاسپین انجام دهند.

1219354_897

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • سپرده گذار 2 0

    ای کاش مجلس خبرگان رهبری نیز نیم نگاهی به یک نیم میلیون نفر سپرده گذار موسسه ثامن الحجج داشتند که حدود 2 سال است حسابهای بالای 35 میلیونی آنها مسدود است و تا 17 الی 19 ماه نمی توانند اصل پولشان را مطالبه کنند مردمی که برای مدت 12 سال به تابلوی تحت نظارت بانک مرکزی بر سر 480 شعبه در کلیه مراکز استان و شهرهای بزرگ و کوچک سراسر کشور اعتماد کرده و اندک سرمایه یا کل زندگیشان را برای گرفتن چندر غاز سود و گذراندن زندگی در ام القرای جهان اسلام به این موسسه که لقب هشتمین امام و پیشوای شیعیان جهان را به یدک می کشد، سپردند!