جشنواره فروش اینترنت فوق پرسرعت بر بستر فیبر نوری مخابرات

به گزارش رکنا از اصفهان، محمد جواد برمکی در تشریح این جشنواره گفت: جشنواره فروش سرویس تانوما یا همان اینترنت فیبر نوری بر بستر FTTH ویژه ی مشترکین جدید، در سطح استان اصفهان برگزار می شود که شامل طرح ها و پلن های فروش متعددی می باشد و دارای بهترین شرایط فروش سرویس بر بستر FTTH بوده، که متقاضیان می‌توانند متناسب با نیاز خود نسبت به انتخاب و ثبت نام اقدام نمایند.

برمکی اضافه کرد: پیشنهاد ویژه ما به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات به مشترکین عزیزی که برند با سابقه ی مخابرات را انتخاب می‌کنند و به جمع میلیونی مشترکین باند پهن مخابرات اصفهان می‌ پیوندند، طرح اقتصادی و مقرون به صرفه ای است که از مزایای آن می توان به ۵۴۰ گیگ ترافیک بین الملل به علاوه ۲۰۰۰ گیگ هدیه رایگان، همراه با با فیبرکشی داخلی و مودم رایگان و سرعت بسیار عالی اشاره کرد.

وی افزود: این جشنواره یک فرصت استثنایی برای هم استانی های عزیز است که هم مشترکین خانگی و هم کسب و کارها می‌ توانند از آن بهره مند شوند.

مخابراترئیس اداره روابط عمومی مخابرات اصفهان خاطرنشان کرد: متقاضیان عزیز می توانند به یکی از روش‌ های ساده زیر، بصورت غیرحضوری در این طرح ثبت نام نمایند: مراجعه به سایت: tanoma.tce.ir و یا تماس با سامانه تلفنی ۲۰۲۰ داخلی۱.

رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان با اشاره به مزایای سرویس تانوما گفت: سرعت دانلود و آپلود فوق العاده، عدم حساسیت به نویز، عدم تاثیرپذیری از فاصله تا مرکز مخابراتی، پینگ تایم بسیار پایین از جمله مزایای این سرویس است که امکان استفاده از این سرویس برای اتصال همزمان چند کاربر بدون افت سرعت، بازی‌ های آنلاین، معاملات برخط (OnlineTrading) ،آموزش های آنلاین، اتصال به دوربین‌ های مداربسته و تجهیزات امنیتی و….. را فراهم کرده است.

اصفهان/ بهمن راعی

کدخبر: 994985 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟