انهدام باند سرقت مسلحانه در اصفهان+جزئیات

به گزارش رکنا از اصفهان؛ سرهنگ حسین ترکیان بیان داشت: در پی وقوع 2 فقره سرقت مسلحانه در شهر اصفهان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود:با انجام تحقیقات مشخص شد سارقان با در دست داشتن یک قبضه کلت کمری و سلاح سرد به یک کارگاه صنعتی وارد و با تهدید کارگران حاضر در محل اقدام به سرقت حدود 200 میلیون تومان وجه نقد و 5 عدد تلفن همراه کرده و از محل متواری می شوند همچنین در یک فقره سرقت دیگر عابر پیاده ای را تهدید و وجوه نقد و تلفن همراه وی را به سرقت می برند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: کارآگاهان با تحقیقات گسترده تخصصی و انجام یک سری اقدامات هوشمندانه نهایتاً هویت و محل اختفای اعضای باندی 4 نفره که مرتکب این اقدامات مجرمانه شده بودند را شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات کاملاً دقیق و ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ارزش اموال سرقتی توسط این باند را 3 میلیارد ریال اعلام و گفت: سارقان دستگیر شده در تحقیقات اولیه به 2 فقره سرقت مسلحانه در شهر اصفهان اقرار کرده و تحقیقات برای کشف سایر جرائم و سرقت های ارتکابی دیگر توسط اعضای این باند همچنان ادامه دارد.

اصفهان/ بهمن راعی

کدخبر: 991702 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟