کدام رنگ موها مورد پسند مردان است؟

رنگ مو یکی مهم ترین بخش های آرایش و زیبایی به شمار می رود که می تواند چیز های بسیار زیادی را درباره شخصیت افراد نشان دهد. اما مردان کدام رنگ مو را جذاب تر می دانند؟

 

به گزارش رکنا ، تحقیقات نشان می دهد که در بسیاری از اوقات مردان پیش از هر چیزی به رنگ موها توجه می کنند و به آن اهمیت زیادی می دهند. در ذهن مردان هر رنگ مو نشان دهنده یک نوع شخصیت خاص است که در ادامه به آنها می پردازیم.

1. موی بلوند

برخلاف تصور رایج مردان علاقه زیادی به رنگ موی بلوند ندارند مگر آنکه طبیعی باشد. (تنها 2 درصد مردم جهان به صورت طبیعی موهای بلوند دارند.)

به طور معمول مردان، زنانی که موی بلوند دارند را افرادی ماجراجو می بینند. آنها زنانی با موهای بلوند طبیعی را فوق العاده جذاب می دانند و شاید یکی از دلایل آن بلوند بوده اکثر ستاره های سینما و موسیقی است.

2. موی قهوه ای

مردان رنگ موی قهوه ای در زنان را فوق العاده جذاب می دانند. چرا که این رنگ مو از نظر آن ها ساده و طبیعی است. از نظر مردان، زنانی با رنگ موی قهوه ای صادق هستند و از گفتن نظرشان نمی ترسند.

3. رنگ موی قرمز

از نظر مردان رنگ موی طیف قرمز در زنان بسیار جذاب است. البته رنگ موی قرمز باید با رنگ پوست نیز سازگار باشد. از نظر مردان زنان با رنگ موی قرمز، پرشور و بسیار زنده هستند.

4. موی سیاه

برخی از مردان زنانی که موهایی مشکی رنگ دارند را جذاب ترین زنان می دانند. آنها معتقدند که زنان مو مشکی متفکر و دارای ذهن باز هستند. از نظر مردان زنانی که موی مشکی دارند قادر به دیدن چیز ها فراتر از چیزی که دیگران می بنند هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟