شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد:

رکنا:شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام کرد: پول کشاورزان دزفولی بابت ذرت تحویلی و فروش آن در بورس کالا به همراه مابه التفاوت وجه حاصل از فروش تا قیمت تضمینی به حسابشان واریز شده است.

رکنا اقتصادی:مشکل مطرح شده از سوی انجمن صنفی کشاورزان استان خوزستان عملیات درخصوص نحوه محاسبه و اختلاف ایجاد شده از بابت قیمت ذرت براساس کیفیت است.
بنابراین شرکت پشتیبانی امور دام برحسب وظیفه و تاکید بر رعایت اصول کیفی و ایجاد تفاوت قیمتی بین ذرت درجه یک و دو بوه و نتیجه منطقی آن نیز ضمن به دننبال داشتن اعتراضات ، تحویل کالای استاندارد و مرغوب نظر کیفی در مقایسه با سال قبل بوه است.
شرکت پشتیبانی امور دام با تاکید براین که در صورت هرگونه مغایرت در محاسبه یا پرداخت های انجام شده به کشاورزان خارج از دستورالعمل و جداول و قیمت تضمینی ابلاغ شده مراتب را همراه با مستندات به اداره کل این شرکت در استان خوزستان اعلام می کند، تا از این طریق موضوع پیگیری شود.
در اواخر فرودین ماه گذشته رضا هودگر رئیس اداره تعاون روستایی دزفول به ایرنا گفته بود شرکت پشتیبانی امور دام مطالبات کشاورزان ذرتکار این شهرستان را تاکنون پرداخت نکرده و آنان در انتظار مطالبات خود هستند.
این میزان مطالبات مربوط به سال 1394 و به مبلغ 10 میلیارد ریال است این درحالیست که مطالبات سال 95 کشاورزان ذرت کار دزفولی از سوی شرکت پشتیبانی امور دام پرداخت شده بود.طبق آمارها پارسال سه هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دزفول به کشت ذرت اختصاص یافته بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر