نمایش روند ساخت صنایع دستی اصفهان در 9 ایستگاه مترو

به گزارش رکنا از اصفهان،؛ سیدعلی معرک‌نژاد با اعلام این خبر گفت: در نوروز امسال سه پهنه باغ غدیر، گلستان شهدا و گنجینه تخت فولاد به ترتیب به عنوان پهنه های تفریحی، معنوی و زیارتی اصفهان در اختیار شهروندان و مسافران قرار گرفته است.

او با بیان اینکه طی روزهای گذشته مدارس آموزش و پرورش بیشترین سهم را در تامین مکان اسکان مسافران نوروزی داشته است، افزود: شهروندان، اتحادیه املاک و اصناف مرتبط کمک کردند تا بتوانیم از ظرفیت‌های اسکان مختلف شهر برای اسکان مسافران نوروزی استفاده کنیم.

سخنگوی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه ۴۰ درصد از تماس‌های برقرار شده با سامانه ۱۳۷ شهرداری از ابتدای فعالیت ستاد سفر تاکنون از سوی گردشگران بوده است، گفت: مسافران نوروزی شهر اصفهان می‌توانند از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۳۷، از مکان‌های اسکان این کلان‌شهر مطلع شوند.

IMG_20240327_150643_144او استفاده از مترو به عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی مناسب در شهر را به مسافران نوروزی توصیه کرد و گفت: ۹ ایستگاه متروی شهر اصفهان رنگ هنری و فرهنگی به خود گرفته و مسافران می‌توانند در این ایستگاه ها به‌صورت زنده و کارگاهی روند تولید صنایع دستی اصفهان را ببینند.

او خاطرنشان کرد: متروی اصفهان در ایام غیرتعطیل از ساعت ۰۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ به شهروندان و مسافران سرویس‌دهی می‌کند و روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه نیز تعطیل است.

اصفهان/بهمن راعی

کدخبر: 983489 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟