ضربه مرزداران به قاچاقچیان در مرزهای کرمانشاه

سردار کیاست سپهری فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار رکنا با اشاره به لطمات جبران ‌ناپذیر قاچاق بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه، از مهار 24 رأس احشام سبک و کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق در مرزهای این استان خبر داد.

وی افزود: مرزداران هنگ های مرزی (پاوه، قصرشیرین و سومار) توانستند با پوشش کامل و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی موفق به کشف یکصد و شصت و نه هزار و هشتصد نخ انواع سیگار، سیصد و سی ثوب انواع البسه، یک هزار و پانصد لیتر انواع سوخت، نوزده دستگاه تلویزیون، شصت دستگاه ضبط خودرو، یک صد و چهل و چهار جفت کفش، یک صد و هشتاد و پنج کیلوگرم روغن خوراکی، پنجاه کیلوگرم لوبیا سفید، بیست و چهار عدد شامپو و چهارده تخته روفرشی از قاچاقچیان شوند.

فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین در همین راستا مرزداران هنگ مرزی "پاوه" در پی عملیات های متعدد با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی و گشت و کمین های هدفمند، موفق به کشف و مهار بیست و چهار رأس احشام سبک (گوسفند و بز) شدند.

سردار سپهری در پایان گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق و احشام کشف شده را چهارده میلیارد و چهارصد میلیون ریال برآورد کرده اند.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟