ساماندهی اقلام انبارهای پروژه و مازاد شرکت پالایش نفت اصفهان کلید خورد

به گزارش رکنا از اصفهان،کیوان خزائیل با اشاره به پایان یافتن مرحله اول بررسی ها اظهار داشت: این مرحله شامل بررسی اقلام خریداری شده ای بود که تا قبل از سال ۱۳۹۵ متقاضیان بنا به دلایلی کالا را از انبار تحویل نگرفته بودند. با توجه به به اهمیت این موضوع که کالاهای خریداری شده باید در پروژه ها استفاده شده و یا تعیین تکلیف شوند، اقدامات شرکت به صورت فوق العاده و به عنوان یک پروژه پیگیری شده است و بدون تردید تا تعیین تکلیف نهایی همه اقلام، اقدامات مربوطه به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: این مهم با استفاده ازسامانه جامع سیستم یکنواخت کالای صنعت نفت و با هدف هماهنگی بین صنایع نفتی و بهره مندی آنها از امکانات یکدیگر، در حال انجام است. همچنین در حال حاضر تعداد ۴۲۱ر۴۲ قلم کالا (با قیمت زمان خرید) بیش از ۵ هزار میلیارد ریال در انبارهای پالایشگاه موجود است که به طور مداوم با استفاده از سیستم فوق پایش و کنترل می گردند.

خزائیل با اشاره به مدیریت لحظه ای موجودی کالاها در انبارها افزود: یکی از اثرات مثبت این موضوع تأمین به موقع نیازهای شرکت و برنامه ریزی صحیح عملیات ارائه کالاهای ضروری به متقاضیان است.

رئیس کنترل موجودی و سفارشات کالای شرکت پالایش نفت اصفهان امکان پیش بینی های صحیح به منظور ارائه دقیق آمار کالاهای مورد نیاز و میزان موجودی کالاو مواد اولیه شرکت ها را از مزایای این سیستم برشمرد.

گفتنی است در شرکت پالایش نفت اصفهان ۴ انبار اصلی شیمیایی، عمومی، یدکی و پروژه ها موجود است که در انبارهای شیمیایی، عمومی و یدکی کالاهای مصرفی مورد نیاز واحدهای عملیاتی پالایشگاه نگهداری می شود و در انبار پروژه ها، کالا و اقلام مورد نیاز پروژه ها که اغلب به صورت موردی هستند و درخواست آنها توسط متقاضیان صادر شده، وجود دارد.

اصفهان -بهمن راعی

آیا این خبر مفید بود؟