اخطار مهم شرکت برق اصفهان/ برق این خانوارها قطع می‌شود!

به گزارش رکنا از اصفهان؛ مهرداد دادخواه مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان اظهار کرد: از مجموع یک میلیون 200 هزار مشترک برق خانگی این شرکت، 3800 مشترک بد مصرف هستند به نحوی که 4 برابر الگوی مصرف، برق مصرف می کنند.

وی گفت: الگوی مصرف برق مشترکان خانگی در اصفهان در ماه های گرم ماهانه ۳۰۰ کیلووات ساعت است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان با بیان این که هفته گذشته برق 12 اداره اصفهان به دلیل بد مصرفی قطع شد گفت: از هفته آینده برق مصرفی آنها به صورت هوشمند کنترل می شود و اگر بیش از میزان مجاز برق مصرف کنند، برق آنها قطع خواهد شد.

دادخواه افزود: استفاده زیاد لامپ کم مصرف در بخش تجاری نماد بدمصرفی است و با حکم دادستانی برق این دسته از مشترکان قطع می شود.

برق4وی گفت: صنایعی که برق مصرفی آنها زیر 30 کیلووات است می‌توانند در ماه های گرم سال که ناترازی برق وجود دارد بدون هیچ محدودیتی برق مصرف کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اصفهان افزود: مشترکانی که در تابستان از ساعت 11 تا 18 مولدهای خود را در مدار قرار دهند به ازای تولید هر کیلووات برق حدود 2000 تومان پاداش می گیرند و پارسال در مجموع 6 میلیارد و 500 میلیون تومان پاداش پرداخت شد.

دادخواه گفت: سازمان هایی که حداقل 20 درصد برق مصرفی خود را از طریق انرژی های خورشیدی تامین نکرده اند از امسال 20 درصد برق مصرفی آنها را با نرخ بورس انرژی محاسبه می شود.

اصفهان/ بهمن راعی

کدخبر: 1017313 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟