چهره ها کدخبر: 98922 ارسال پرینت 54

رکنا: فصل جدید سریال «آقای روبات» که در فصل پیش راهی تلویزیون‌های آمریکا شد توانست راه خود را به جوایز «امی» که به عنوان معادل اسکار تلویزیونی شناخته می‌شود باز کند و به این وسیله نشان دهد که هم نظر مثبت مردم و هم منتقدان را جلب کرده است..

گریس گامر از فصل دوم سریال محبوب شبکه یو.اس.ای که پخش آن از روز چهارشنبه گذشته آغاز شد به یکی از چهره‌های اصلی بدل شده است.

نکته ای که شاید خیلی ها ندانند، این است که گریس گامر دختر مریل استریپ بازیگر افسانه‌ای و همسرش دان گامر مجسمه‌ساز است. بنابراین خیلی تعجب آور نیست که او مسیر حرفه‌ای کاری خود را در زمینه هنر انتخاب کرد. اما بازیگری همیشه انتخاب اول او نبود.
گامر از کالج واسار که کالج قدیمی مادرش بود با مدرکی در زمینه تاریخ هنر و زبان ایتالیایی فارغ‌التحصیل شد. بعد از فارغ‌التحصیلی، او با زک پوزن طراح و برند تیرلی کوستومی در رم همکاری کرد و مدتی را به عنوان کارآموز در کنار آن‌ها مشغول فعالیت بود.
وقتی یکی از دوستان تئاتری‌اش نمایشنامه‌ای را برای او فرستاد و از او خواست لباس های نمایش را طراحی کند، توجه این بازیگر جوان جلب شد و ترجیح داد خودش روی صحنه ظاهر شود. گامر در توضیح می گوید: «اولین واکنش غریزی‌ام این بود که خودم می خواهم این کلمات را ادا کنم». برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر