خبر ویژه :

چهره ها کدخبر: 713 ارسال پرینت 234

رکنا: "اما واتسون" با بازی در نقش هرمیون گرنجر در مجموعه فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید در توئیتر با اشتراک گذاشتن پستی نسبت به مرگ ستاره سرشناس بریتانیایی "آلن ریکمن" که پنجشنبه گذشته- ۱۴ ژانویه - بر اثر سرطان ۲۰۱۶ درگذشت، ادای احترام کرد.

"آلن" 69 ساله، در مجموعه فیلم‌های هری پاتر در نقش سیوروس اسنیپ ظاهر شده بود. برخی کاربران این شبکه اجتماعی نسبت به این پست "اما" عکس العمل شدید نشان دادند و گفتند این کار را هدفمند و در راستای برنامه کاری فمینیستی انجام داده است.

"اما" که در مجموعه هری پاتر در کنار بزرگانی چون "آلن" به یک ستاره تبدیل شد، عکسی از "ریکمن" را همراه با نوشته ای در توئیتر و فیس بوک به اشتراک گذاشته و گفته پیام تسلیت برای غم از دست دادن یک دوست ربطی به قضیه فمینیست ندارد و اضافه کرده: "آلن ریکمن" مرد خاص و بازیگر توانایی که ما در غم از دست دادنش سوگوار هستیم، اما کاربران کامنت های منتقدانه ای در این خصوص گذاشتند که شاید این واکنش ها بدلیل عقاید و باورهای عجیب و غریب آلن در برابری مسائل جنسیتی بوده است.

وی سال گذشته در یک برنامه خبری گفته بود: همیشه فکر می کنم که نسبت به زنان در دنیا ناعادلانه رفتار می شود و در اکثر موارد نگاه ابزاری به آنها می شود. شاید انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی بر اساس همین صحبت های "ریکمن" انجام شده است!خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها