چهره ها کدخبر: 473 ارسال پرینت 12

رکنا: یکی ازمحبوب ترین و دوست داشتنی ترین زنان به گفته مجله معروف FHM میشل کیگان بدلیل فیلمبرداری سریال جدیBBC1 از ماه فوریه از همسرش دور خواهد شد.

این هنرپیشه دوری از همسرش را بدلیل سفر کاری به آفریقای جنوبی به مدت 3 ماه سخت می داند. میشل در می سال گذشته با مارک ازدواج کرده و در زمینه کاری بسیار مصمم هست که بصورت جدی کارش را دنبال کند، اما اعتراف کرده که تحقق این امر بسی دشوار است.

وی می گوید قطعا دوری از همسرش دشوار هست، اما از طرفی این شغلش و چاره ای جز انجام آن ندارد. خوشبختانه، این ستاره در حالی که از خانه و خانواده اش دور هست اما قرار چهره های آشنا و دوست داشتنی را در عین دوری ببیند. بنابراین مجبور نیست به مدت طولانی از عزیزترین و نزدیکترین افراد زندگیش دور بماند، چرا که قرار مادرش، مارک و تعدادی از دوستانش به طور مرتب به دیدنش بروند. این هنرپیشه در حال پیشرفت و گسترش کارش است و در مجموع می خواهد تجربه های جدیدی را در کارنامه کاریش داشته باشد، بنابراین علیرغم اینکه مطرح می کند دوری برایش مشکل، اما یطورایی نیز برای این سفر هیجان زده می باشد. فیلمبرداری از فوریه آغاز می شود و میشل بی صبرانه منتظر شروع کار هست چرا که تجربه کاملا جدیدی برایش می باشد.ارسال نظر