پرونده کدخبر: 99288 ارسال پرینت 44

رکنا: با کشف جسدی که در کوه های اطراف سد طرق مشهد دفن شده بود، راز قتل زن جوان فاش شد.

صبح روز گذشته، چوپانی در حال چراندن گوسفندانش بود که متوجه شد سگ های نگهبان گله، پارس کنان در قسمتی از کوه جمع شدند.

دقایقی بعد پارس های نابهنگام سگ ها، چوپان را به منطقه تجمع سگ ها کشاند. وقتی چوپان بالای کوه رسید ناگهان با پای جسد زنی روبه رو شد که از میان چاله ای بیرون زده بود.

او با دیدن این صحنه ترسناک، بلافاصله با نیروهای انتظامی تماس گرفت و بدین ترتیب کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در کنار قاضی ویژه قتل عمد، عازم کوه های منطقه طرق شدند.

جسد زن جوانی که قسمتی از اعضای بدن وی توسط حیوانات وحشی خورده شده بود، درحالی از محل دفن بیرون کشیده شد که وی لباس بیرون از منزل به تن داشت.

این گزارش حاکی است: بررسی های مقدماتی قاضی سید جواد حسینی نشان می داد که زن 33 ساله بر اثر انسداد راه های تنفسی جان باخته است و حدود 2 هفته از قتل وی می گذرد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد زن جوان از اهالی یکی از روستاهای نزدیک محل دفن جسد است که هیچ گونه آثاری از ضرب و جرح روی بدنش دیده نمی شد اما آنچه سرنخ این جنایت هولناک شد تفاوت خاک هایی بود که روی جسد ریخته شده بود.

بخشی از خاک های موجود، خاک کوه بود اما خاک های نرم دیگری نیز برای دفن جسد به کار رفته بود که از خاک های نرم کشاورزی بود. بنابراین گزارش، ساعتی بعد با شناسایی اولیای دم مقتول، این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شد و به دستور قاضی حسینی، جسد این زن جوان برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات کارآگاهان در اطراف 2 روستای بساروچ و سیاه سر ادامه یافت.

سید خلیل سجادپورارسال نظر

  • عبدالوهاب 0 0

    پس چه چیز فاش شد ؟؟؟؟؟....