خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 21771 ارسال پرینت 85

رکنا: عامل جنایت خانوادگی خیابان ایتالیا که بخاطر تماشای تلویزیون خواهر و پدرش را کشته است بزودی در داگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.

عصر یکشنبه 16 فروردین ماه امسال ماموران کلانتری 107 فلسطین در جریان قتل پدر و دختری در طبقه سوم ساختمانی در خیابان ایتالیا قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران در محل حاضر شدند.

ماموران در نگاه نخست با به هم ریختگی اثاث خانه روبرو شدند و بعد جسد غرق در خون پدر خانواده را که از شکم و گردن هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود مشاهده کردند و در اتاق خواب نیز با جسد دختر 28 ساله‌ای که با طناب زرد رنگی خفه شده بود مواجه شدند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سعید احمد بیگی در قتلگاه این پدر و دختر حاضر شده و به تحقیقات فنی از ساکنان ساختمان پرداختند.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ پسر خانواده رفتند. وی گفت: شامگاه شنبه وقتی وارد خانه شدم با خواهرم، آرین‌دخت درگیر شدم و قصد داشتم با چاقو او را بترسانم که پدرم همان زمان وارد خانه شد و به طرفداری خواهرم پرداخت و من از خانه خارج شدم.

وی افزود: فردای آن روز وقتی به خانه بازگشتم جسد خون‌آلود پدرم را دیدم و خواهرم نیز با طنابی که به لوستر اتاقش آویزان کرده بود، اقدام به خودکشی کرده بود.

در این مرحله بازپرس پرونده با توجه به تناقض‌گویی‌های پسر خانواده و زخمی بودن دستش، دستور بازداشت وی را صادر کرد تا اینکه با گذشت 2 روز این پسر لب به اعتراف گشود.

هوتن که 27 سال دارد در اعترافاتش گفت: ساعت 6 عصر 15 فروردین ماه برای تماشای تلویزیون با خواهرم درگیر شدم و مجبور شدم او را داخل اتاق حبس کنم اما دقایقی بعد خواهرم با چاقو از اتاق خارج شد و به سمتم حمله کرد که موفق شدم چاقو را ازدستش بیرون بکشم و خواهرم را باز داخل اتاق بردم و در را به رویش قفل کردم.

وی افزود: عصبانی بودم به همین خاطر باز به سراغش رفتم و با طناب زرد رنگ او را خفه کردم و قصد داشتم با صحنه سازی مرگ وی را خودکشی جلوه دهم که موفق نشدم، تا اینکه پدرم وارد خانه شد و به آشپزخانه که چراغش خاموش بود، رفت. به سراغش رفتم و از پشت سر او را هدف قرار دادم.

هوتن ادامه داد: بعد از قتل لباس‌هایم را عوض کردم و از دوستم خواستم به دنبالم بیاید. سپس با پرهام و اشکان ابتدا به سینما رفتیم و شب را نیز برای تماشای فوتبال در خانه اشکان ماندم و قصد داشتم با بودن در کنار دوستانم ماجرای قتل را به گردن خواهرم بیندازم که پس از قتل اقدام به خودکشی کرده است.

بنا به این گزارش: بازپرس سعید احمد بیگی پس از بررسی‌های دقیق و بازسازی صحنه، روز سه شنبه 11 اسفند ماه قرار مجرمیت را به اتهام قتل پدر و خواهر برای هوتن صادر کرد و پروند ه برای صدور حکم نهایی در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟


خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها