رکنا: فرمانده انتظامی قلعه گنج از کشف بیش از 50 کیلوگرم تریاک و حشیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ "علی پرنگ" گفت: درراستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج جهت کنترل محور "قلعه گنج" به "چاه دادخدا" اقدام به گشت زنی محسوس و نامحسوس اقدام به برپایی ایست و بازرسی کردند.
وی ادامه داد:پس از گذشت مدت زمانی کوتاه یک خودروی پراید وارد تور پلیس شد و ماموران با ظن بر این که راننده راه پاک کن است، خودرو را متوقف کردند.
پرنگ افزود:پس از دقایقی یک خودروی پراید دیگر وارد ایست و بازرسی شد و ماموران با هوشیاری تمام وارد عمل شدند و خودروی را توقیف کردند.
فرمانده انتظامی قلعه گنج بیان کرد: در بازرسی قنی خودرو 32 کیلو و 860 گرم تریاک و 19 کیلو و 260 گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و 4متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی قلعه گنج در پایان ضمن تاکید برعزم جدی پلیس دربرخورد با قاچاقچیان مواد مخدراز شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مراتب را دراسرع وقت از طریق سامانه110اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری آن ها اقدام شود.ارسال نظر