خبر ویژه :

رکنا: ‌عاملان تیراندازی نیمه شب در قائمشهر در جریان اقدامات پلیس ردیابی و بازداشت شدند.

این حادثه به دنبال بروز اختلاف بیم دو گروه از جوانان شرور منطقه کلاگر محله واقع در شمال غربی قائمشهر رخ داد.

بنا بر این گزارش، ‌ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد روز یکشنبه 20 دی ماه سال‌جاری بود که صدای شلیک چند گلوله خواب ساکنان روستای کلاگر محله را آشفته کرد. آنان وحشت زده از این حادثه به خیابان‌ها ریخته و مشاهده کردند که دو گروه از اراذل و اوباش منطقه به جان هم افتاده‌اند.

بدین ترتیب یکی از روستائیان بسرعت پلیس 110 را در جریان ماجرا قرار داده و خواستار پیگیری شد. دقایقی بعد اکیپی از مأموران پلیس امنیت شهر که با هماهنگی مرکز 110 در جریان ماجرا قرار گرفته بودند بسرعت خود را به محل درگیری رسانده و تحقیق در این باره را آغاز کردند.

در بررسی‌های نخستین پلیس مشخص شد که تیراندازی‌ها با تفنگ شکاری رخ داده است و احتمالاً علت آن بروز اختلاف نظر میان دو گروه از جوانان شرور منطقه بوده است.

با توجه به این یافته‌ها تحقیق روی آثار و نشانه‌های برجای مانده در محل حادثه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه مأموران به یافته‌های جدیدی رسیدند.

اطلاعات به دست آمده حکایت از آن داشت که چند جوان که حالت عادی نداشتند در پی درگیری با مردی با استفاده از تفنگ شکاری به سمت وی و دوستانش تیراندازی کرده‌اند.

سرهنگ «محمدعلی اتباع طبری» فرمانده پلیس قائم شهر، از شناسایی و دستگیری همه عوامل نزاع و درگیری در روستای کلاگر محله این شهرستان خبر داده و گفت: 13 عامل نزاع و درگیری دستگیر شدند که با بررسی‌های قضایی و پلیسی 5 متهم اصلی شناسایی و با صدور قرار روانه زندان شدند.خبرهای تصادفی

ارسال نظر