حوادث طبیعی کدخبر: 73496 ارسال پرینت 19

رکنا: جعفری چگنی از قتل جوان 18 ساله در منطقه کوی بهارستان اندیمشک خبرداد و گفت: این حادثه هیچ ارتباطی با درگیری و نزاع دسته جمعی چند روز گذشته دراین منطقه ندارد.

صادق جعفری چگنی از قتل جوان 18 ساله در منطقه کوی بهارستان اندیمشک خبرداد و گفت: این حادثه هیچ ارتباطی با درگیری و نزاع دسته جمعی چند روز گذشته دراین منطقه ندارد.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک افزود: در درگیری چند جوان در منطقه کوی بهارستان، جوان 18 ساله ای براثر ضربات چاقو در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. تحقیقات مقدماتی خوبی انجام و سرنخ هایی نیز کشف شده است و تلاش برای دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.
براساس گزارش میزان، روز گذشته صادق جعفری چگنی در گفت و گو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از شناسایی و دستگیری 20 نفر از عوامل اصلی و شرکت کنندگان نزاع دسته جمعی در درگیری کوی بهارستان اندیمشک خبرداد و گفت: این درگیری به دنبال اختلافات قبلی دوخانواده بر سر مواد مخدر صورت گرفته است.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک در ادامه افزود: با وقوع این درگیری یک نفر کشته و 11 نفر زخمی شده اند که دو نفر به بیمارستان مرکز استان انتقال و مابقی در بیمارستان شهرستان بهارستان بستری هستند. تعدادی دیگر از عوامل این نزاع نیز به شهرستان کوهدشت و استان های همجوار متواری شده اند که تلاش برای دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.
جعفری چگنی در ادامه بیان کرد: در ادامه دستگیری، بلافاصله بازپرسی و دادستانی وارد بحث تعقیب و تحقیق از متهمان شدند که تعدادی این این افراد به اتهام شرکت درنزاع جمعی تفهیم اتهام شدند.
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان اندیمشک همچنین گفت: در جریان این درگیری تعدادی از خانه های متهمان به قتل دچار حریق شده اند که با همکاری مراکز و ادارات امنیتی و اطلاعاتی عوامل شناسایی شدند و تحت تعقیب هستند که با صدور نیابت قضایی نسبت به جلب و دستگیری آنان اقدام می کنیم.
جعفری چگنی اضافه کرد: مجوز حمل سلاح برای تمام افرادی که دراین درگیری شرکت داشته اند باطل می شود، از این افراد چند قبضه سلاح کشف و ضبط شده است که دستگاه قضایی مقابله با استفاده کنندگان از اسلحه را در دستور کار دارد که برخورد قاطع صورت می گیرد.
وی افزود: در حال حاضر نیروی انتظامی در منطقه مستقر وآرامش نسبی درشهر حاکم است.


ارسال نظر