حوادث طبیعی کدخبر: 21719 ارسال پرینت 45

رکنا: سردار حیدر عباس‌زاده فرمانده انتظامی استان بوشهر در جمع خبرنگاران به تشریح ماجرای دو فقره قتل در استان بوشهر پرداخت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاتل بی‌رحم در جم، گفت: یک متهم به قتل در دشتستان تسلیم قانون شد.

سردار حیدر عباس‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قاتل بی‌رحمی که در شهرستان جم اقدام به قتل زنی کرده بود با تلاش پلیس شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: فردی ناشناس دوم اسفندماه امسال در یکی از روستاهای شهرستان جم خانمی را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس با ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و با بریدن دست چپ مقتول طلا و زیورآلات وی را به سرقت برده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: با حضور کارآگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان جم و بررسی فنی و اطلاعاتی زوایای مختلف این پرونده فردی افغانی به هویت «ع. ک» ۲۰ ساله به‌عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد.
سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از خانه این متهم در شهرستان جم زیوالات آغشته به خون مقتول کشف و متهم دستگیر شده صراحتا به قتل و بریدن دست مقتول اعتراف کرد.
متهم به قتل تسلیم قانون شد
فرمانده انتظامی استان بوشهر همچنین به تسلیم شدن یک قاتل در شهرستان دشتستان اشاره کرد و ادامه داد: در آخرین روز دی ماه گزارش تیرخوردگی فردی به هویت کورش در روستای دهداران بخش شبانکاره به پلیس اعلام شد.
وی ادامه داد: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که این فرد بر اثر جراحات وارده فوت و قاتل نیز که یکی از بستگان وی بوده متواری شده است.
سردار عباس‌زاده تصریح کرد: با تلاش‌ پلیس آگاهی شهرستان دشتستان و همراهی و همکاری قابل تقدیر رئیس دادگاه بخش شبانکاره، صبح امروز قاتل خودرا تسلیم قانون کرد و انگیزه خود را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

منبع:جنوب نیوزارسال نظر