حوادث طبیعی کدخبر: 180611 ارسال پرینت 42

رکنا: کارشناس رسمی دادگستری پس از بررسی پرونده مرگ فاطمه کوچولو در آب نمای پارک شهدای کوهسار، پیمانکار را به عنوان مقصر 100 درصد در این پرونده اعلام کرد.

به گزارش رکنا، صبح روز سه شنبه 4 خرداد مرگ دلخراش فاطمه دختر پنج ساله‌ای که با مکش پمپ مخصوص آبشار پارک کوهسار به داخل پمپ کشیده و شرحه‌شرحه شده بود رخ داد.
ماجرا از این قرار بود که دختر خردسالی به نام «فاطمه» در پارک کوهسار شهرک رضویه مشغول بازی بوده است که ناگهان به دلایل نامعلوم به سمت حوض آب داخل پارک رفته و داخل حوض افتاده است، مکش پمپ مخصوص آبشار، دختر بچه را به داخل پمپ کشیده و این دختر خردسال به گونه‌‌ای دلخراش جان باخته بود.
ساعتی بعد با تلاش مأموران آتش‌نشانی، جسد دختر خردسال از داخل پمپ بیرون کشیده و با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران، به پزشکی قانونی منتقل شد.
بنا به این گزارش،بازپرس مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور ابلاغ نظریه کارشناس رسمی دادگستری را به پیمانکار صادر کرد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

جزئیات مرگ فاطمه کوچولو را در فیلم و عکس خبرهای زیر ببینید و بخوانید:

جزئیات مرگ هولناک فاطمه کوچولو در آبنمای پارک + تصاویر محل حادثه، قربانی و پدر و مادرش

لالایی تلخ مادر فاطمه به گوش مسوولان رسید / عضو شورای شهر تهران: وکیل خانواده فاطمه کوچولو هستیم

پیدا شدن تکه هایی از استخوان فاطمه کوچولو در بررسی امروز آب نمای پارک + فیلم بازسازی و تحقیقات بازپرس و پلیس به همراه عکسارسال نظر

  • مریم 0 0

    مادرش چند درصد مقصر بوده؟؟