حوادث کدخبر: 98930 ارسال پرینت 445

رکنا: ساعت 13 امروز یک گوردسته جمعی که ظاهرا اعضای یک خانواده هستند در20 کیلومتری آبادان کشف شد.

به گزارش رکنا، ماموران اداره برق ناحیه جنوب آبادان زمانی که مشغول کندن زمین به وسیله بیل مکانیکی دربیابانهای اطراف آبادان بودند به چنداستخوان برخوردکرده وپس از متوقف کردن کار بلافاصله با مرکز پلیس 110تماس گرفتند.

با این گزارش پلیس پیشگیری، ریس کلانتری 11 وپلیس تخصصی آگاهی بلافاصله برای پیگیری به محل عزیمت کرده و مشاهده کردند خانواده ای به همراه یک پتو و ظروف چینی وملامینی مدفون شده اند. پس از خارج کردن اجساد از این گور دسته جمعی ماموران به سرنخ های جدیدی دست یافتند. با توجه به اینکه لباسهای زیادی در این منطقه اززیرخاک بیرون کشیده شد این احتمال که اجسادبیشتری در این نقطه دفن شده باشد قوت گرفت. تاکنون استخوان 3 جسد که ازلباس هایشان مشخص است به یک زن، یک مردو یک دختربچه تعلق دارد، پیداشده است.

خبرنگار رکنا گزارش داد: این منطقه درزمان جنگ ایران وعراق زمانی که شهرستان آبادان درمحاصره رژیم بعث عراق بوده دراختیارنیروهای عراقی قرار داشته است وبه نظرمی رسد زمانی که مردم قصد خروج ازشهرراداشته اند، توسط نیروهای رژیم بعث کشته شده ودرهمان جا با لباس به خاک سپرده شده اند.

با توجه به اینکه احتمال داده می شود تعدادبیشتری از اجساد دراین منطقه به خاک سپرده شده باشد ضمن هماهنگی با تفحص شهدا سردار باقری دستور داد، عصرامروز گروهی برای پیگیری این موضوع به شهرستان آبادان اعزام شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار زیر را از دست ندهید:
آزار و اذیت عروس جوان توسط فروشنده سوپرمارکت / زن خود را دار زد اما...

سنگ پرانی خونین در منطقه آبعلی / شهادت 2 مسافر که اتفاقی قاتل و اعلامیه قربانی را دیدند+عکس

طلبه جوان قربانی هواخواهی از خواهرش شد

7 سال زندان برای فریب در ازدواج دوم+عکس

عکس هایی از اسید پاشی وحشتناک روی خودروی و یک راننده در زابل+ تصاویر

سربریدن هولناک یک پسر 11ساله توسط ارتش آزاد سوریه +تصاویر(+14)
اخباری که شاید از دست داده باشید:
انتشار فیلم رابطه غیر اخلاقی زن روستایی با یک مرد خون به پا کرد / پرویز در خانه فساد با دختران زیادی رابطه داشت

دستگیری کُشتی‌گیر معروف با شکایت همسر+ عکس

5 ساعت آزار و اذیت وحشیانه دختر 15 ساله توسط 2 پسر / دختر زیر شکنجه ها جان داد+عکس دختر و متهمانارسال نظر