حوادث کدخبر: 86716 ارسال پرینت 13

رکنا: واژگونی خودرو سواری در بزرگراه شهید هاشمی، مرگ یکی از سرنشینان خودرو را رقم زد

به گزارش خبرنگاران، طی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه رانندگی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 35 را ساعت 44 دقیقه بعد از نیمه شب گذشته به بزرگراه شهید هاشمی، نرسیده به بازار گل اعزام کرد.

حافظ عظیمی فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید با سه نفر سرنشین به علت نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردریل کنار بزرگراه واژگون شد.
وی افزود: سرنشینان خودرو سواری قبل از رسیدن نیروهای امدادی با کمک رانندگان خودروهای عبوری به خارج از خودرو منتقل شده بودند که آتش نشانان به سرعت با نصب علائم هشدار دهنده در مسیر بزرگراه و ایمن کردن محل حادثه، سرنشینان خودروکه یک مرد 35 ساله، یک زن 27 ساله و یک دختربچه 3 ساله بودند را تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.
عظیمی با اعلام این که متأسفانه پس از انجام معاینات اولیه، فوت زن 27 ساله از سوی عوامل اورژانس تأیید شد، ادامه داد: نیروهای آتش نشانی پس از انتقال خودرو سواری به محل امن و شستشوی آثار به جا مانده از این حادثه، صحنه تصادف را تحویل عوامل راهور دادند.
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور اعلام می شود.ارسال نظر