رک پلاس گوناگون کدخبر: 87184 ارسال پرینت 397

رکنا: اندام ورزیده پدیده پرورش اندام ایران باعث شد رسانه های خارجی لقب "هرکول ایرانی" را برای سجاد غریبی انتخاب کنند.

سجاد غریبی 24 ساله پدیده پرورش اندام ایران که در بوشهر زندگی می کند با قدی حدود 188 سانتی متر و وزن 175 کیلوگرم به تازگی مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و لقب "هرکول ایرانی" را به خود اختصاص داده است.
سجاد غریبی به علت بدن ورزیده و سایز فیزیکی حیرت انگیزش در رسانه های اجتماعی کشورهای مختلف به شهرت رسید و اکنون رسانه های خارجی همچون "دیلی میل" و "سان" او را مورد توجه قرار داده اند.
این ورزشکار جوان در خصوص اندام خود می گوید؛ به خاطر ژنتیکیم از اول کمی درشت اندام بودم اما با ورزش سعی کردم قدرت بدنیم را افزایش بدهم و بخاطر اینکه پدرم نیز از قهرمانان زورخانه قدیم بوده سعی کردم را ه ایشان را در پیش بگیرم و با اتکا به مولا علی (ع) این ورزش را ادامه بدهم و حتی از هیچ نوع مکمل و دارویی هم استفاده نکردم.
وی که با فعالیت در شبکه های اجتماعی خود را به شهرت رسانده چندی پیش در واکنش به شایعاتی که او را عضو داعش معرفی کردند، اعلام کرد به سرباز مدافع حرم خواهد پیوست. وی همچنین با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که اهل شکایت نیست و همه شایعه سازان را به خدا واگذار می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اخبار زیر را از دست ندهید:
فرود اضطراری هواپیمای سنگاپوری +عکس
سرنوشت سیاه دو روز بعد از خواستگاری برای قلدر محله
دردسرهای دختر بچه‌ای که با سر داخل توالت رفت +عکسارسال نظر

 • شاهرخ شیراز 1 0

  ماشاالله زنده باشی حیف است این قدرت بدنی خداوندی باید حداقل ده پسر مثل خود داشته باشد ازدواج کن در ایران از این جوانان زیاد داریم ولی متاسفانه ازدواج نمی کنند تانسلشان زیاد شود مثل برادر من نزدیک به 35سال است ولی مجرد.

 • ﻣﺠﺘﺒﻲ 1 0

  ﺯﻧﺪﻩ ﺑﺎﺷﻲ ﭘﻬﻠﻮاﻥ

 • حسین 2 0

  دوستت داریم پهلوون ولی نه فقط بخاطر قدرت بدنیت بلکه بخاطر اعتقادات قشنگت به تو جوونهای پاک سرزمینم افتخار میکنم

 • هاشم 1 0

  خداقوت پهلوون

 • محسن 1 0

  سلام پهلوون.ایشاالله روسکوهاجهان ببینیمت

 • حدیث 1 0

  عاشقتم پهلوان غیورایرانی...

 • احمد شمال 0 0

  درود برتو باعث افتخار ایرانی