رک پلاس کدخبر: 73794 ارسال پرینت 53

رکنا: قربانی یک دزدی وقتی دید دزد حرفه ای تمام مدارک و اسناد مهم زندگی اش را همراه با کیف پول اش دزدیده برای او اطلاعیه ای جالب چاپ کرد و از آقا دزده خواست مدارک و پاسپورت را برگرداند و مژدگانی هم دریافت کند.

حجم ویدیو: 22.35M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00
جاوید احمدی جوان 22 ساله ای است که چند روز پیش هنگام بازگشت از بیمارستان مفید همراه خانواده اش در ساعت 12 شب متوجه می شود که کیف مدارک و پول هایش به سرقت رفته است. خودش می گوید آن لحظه بسیار عصبانی بودم چون پاسپورت و مدارک ماشینم به درد هیچ دزدی نمی خورد، تصمیم گرفتم با نوشتن این اطلاعیه از دزد مدارکم تقاضا کنم تا با پس دادن کیف مدارکم حتی به او مژدگانی هم بدهم.

وی که لیسانس زبان انگلیسی دارد و دانشجوی رشته مدیریت است و در حال حاضر کار ترجمه و تدریس خصوصی هم انجام می دهد، می گوید ابتدا پدرم با این ادبیات طنزی که من اطلاعیه را نوشتم مخالف بود، اما من می خواستم از همان جمله اول و کلمه اول خواننده را ترغیب به خواندن کل اطلاعیه کنم. با این وجود متاسفانه هنوز کیف مدارکم پیدا نشده است و باید برای المثنی گرفتن همه آن مدارک اقدام کنم.
پی نوشت دبیر گروه شهری رکنا: آقا دزده که کیف را پس نداد، اما سردبیر وقتی مطالب آقا جاوید را خواند گفت استعدادش خوب است، دعوتش کنیم برای کار طنز نویسی.

ارسال نظر