بوستان‌هاو پارک ها در روز ۱۳ بدر تعطیل نیست / وزیرکشور اعلام کرد

به گزارش رکنا به نقل از ایسنا احمد وحیدی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی «ایکس» درباره تعطیلی بوستان‌ها و پارک‌ها در روز ۱۳ فروردین نوشت: «مردم فهیم ایران همیشه حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ کردند. نوروز و سنت اسلامی یک پیوند دیرینه دارد. در وزارتخانه هیچ تصمیمی برای تعطیلی گرفته نشده است. مواظب توطئه دشمنان باشیم.»

گفتنی است ،  شنبه ۱۲ فروردین ماه، خبری با موضوع تعطیلی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها در روز سیزدهم فروردین ماه تا یک ساعت پیش از اذان مغرب به دستور وزارت کشور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. دلیل این موضوع، همزمانی سیزده بدر با شهادت امام علی (ع) امام اول شیعیان عنوان شده بود.

توییت احمد وحیدی وزیر کشور در باره تعطیلی پارکها و بوستانها در روز 13 فروردین - سیزده بدر

 تکذیب خبر تعطیلی بوستان ها در روز ۱۳ فروردین

رکنا سیاسی : معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، صدور اطلاعیه مبنی بر تعطیلی پارکها و بوستان‌ها را در ۱۳ فروردین روز طبیعت تکذیب کرد.

به گزارش رکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، «سید مجید میر احمدی» صدور اطلاعیه مبنی بر تعطیلی پارک ها و بوستان‌ها را در ۱۳ فروردین روز طبیعت تکذیب و اعلام کرد: اطلاعیه‌ها از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور منتشر و به اطلاع عموم رسانده می‌شود و در این زمینه اطلاعیه‌ای وجود نداشته است.

منبع : ایرنا

کدخبر: 984360 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟