ویدیوی جدید از سحر زکریا /  ماجرای بیماری او چیست؟
حجم ویدیو: 7.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

سحر زکریا هنرپیشه سینما و تلویزیون ایرانی است. سحر زکریا متولد 28 آذر 1352 در اراک است. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» وارد دنیای بازیگری شد. سحر زکریا اخیرا دچار بیماری عجیبی شده بود. سحر زکریا می‌گوید که که مدتی است از درد حنجره و گلو رنج می‌برد.

به گزارش رکنا، وی با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی اینستاگرامش این موضوع را رسانه‌ای کرده بود. سحر زکریا در این ویدیو گفته بود که علت غیبت چند روزه اش در فضای مجازی و حقیقی بیماری حنجره  و درد در ناحیه گلو بوده است. او گفت که آزمایش‌ها و بررسی پزشکان برای علت بیماری او ادامه دارد.  

کلیپ جدید سحر زکریا

حال پس از گذشت مدتی سحر زکریا با انتشار کلیپی خبر از بهبود وضعیت بیماری خود داد و ار همه برای محبت و لطفشان به او ، تشکر کرد.

البته سحر زکریا در پست و استوری‌های متعدد به مسئله بیماری خود اشاره کرده بود. اما در نهایت با انتشار ویدیویی به تشریح بیماری خود پرداخت.

با این وجود، این نخستین بار نیست که سحر زکریا با خبر بیماری و یا جراحی مخاطبان خود را غافل گیر می‌کند. او دو سال قبل هم با انتشار تصویری خبر داد که آماده عمل جراحی شده است. اما بدون جلب توجه از کنار آن گذشت.

ویدیویی که سحر زکریا در توضیح بیماری اش در اینستاگرام منتشر کرد.

واکنش ها به هیاهو و جنجال های زنجیره ای سحر زکریا

هر چند سحر زکریا با خبر بیماری حنجره و گلو بار دیگر توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. اما برخی از کاربران و فعالان رسانه‌ای مدعی اند که او با موضوع بیماری سعی دارد حاشیه‌های اخیر خود را تحت شعاع قرار دهد و به نوعی در ذهن مخاطب مظلوم جلوه کند.

این دسته از منتقدان سحر زکریا ادعا دارند که او با جنجال آفرینی‌های اخیر خود سعی در دیده شدن، موقعیت گرفتن و تحت فشار قرار دادن همکاران سابق خود داشته است.

به اعتقاد این دسته از کاربران و فعالان رسانه ای، او با بلوا‌هایی اخیر خود اهداف دیگری، چون افزایش فالوئر (دنبال کنندگان) در اینستاگرام را دنبال کرده است.

اشاره این دسته از کاربران به جنجال‌های اخیر سحر زکریا علیه مهران مدیری، شهاب حسینی، مهناز افشار و دیگر همکاران سینما و تلویزیونی اوست.

البته در این میان برخی از کاربران به حمایت از سحر ذکریا پرداخته و معتقدند که او همچنان که مظلوم واقع شده، به دفاع از منافع عمومی می‌پردازد.

آیا این خبر مفید بود؟