فیلم مراسم تشییع همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون در بیرجند / تلخ
حجم ویدیو: 24.90M | مدت زمان ویدیو: 00:01:41

به گزارش رکنا، مراسم تشییع و خاکسپاری فائزه صفری و فرزند خردسالش (همسر و فرزند حامد سلطانی) امروز با حضور جمعی از مردم و مسوولان در بهشت متقین بیرجند برگزار شد.

خودروی مجری برنامه اعجوبه‌ها بامداد جمعه 13 خرداد امسال در محور خور به طبس واژگون شد که همسر جوان و پسر یک سال و نیم وی در دم جان باختند.

حامد سلطانی

سلطانی و دختر هشت ساله‌اش که در این سانحه رانندگی مصدوم شده بودند ابتدا به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل و سپس برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

استاندار خراسان جنوبی هم با صدور پیامی درگذشت همسر و فرزند  حامد سلطانی  مجری تلویزیون را تسلیت گفت.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی به همراه جمعی از مسوولان استان با خانواده داغدار این مجری تلویزیون در بیرجند دیدار و با آنان ابراز همدردی کردند.

فرزند حامد سلطانی

محورهای منتهی به شهرستان طبس در خراسان جنوبی از مسیرهای پرتردد و حادثه‌خیز بوده که هنوز برخی از آنها دوطرفه است.

حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها صبح امروز در تصادف مرگبار پسر یک و نیم ساله و همسر جوان خود را از دست داد و از این حادثه دلخراش خودش و دخترش جان سالم به در بردند.

این حادثه در محور خور به طبس با واژگونی خودروی ام وی ام مجری جوان به وقوع پیوست. پس از آن حامد سلطانی و دختر 8 ساله اش به دلیل مصدومیت بالا برای معالجه به بیمارستانی در اصفهان منتقل شدند.

این حادثه ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه صبح 13 خردادماه در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس رخ داد همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله "حامد سلطانی" مجری تلویزیون و برنامه اعجوبه ها در دم جان باختند.

خودروی حامد سلطانی

 

آیا این خبر مفید بود؟