مرگ همزمان مادر و پدر و کودک در آغوش هم / شیراز در شوک

گازگرفتگی حادثه آفرید و باعث مرگ خانواده سه نفره شیرازی شد.

به گفته رییس سازمان آتش نشانی شیراز در پی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شیراز و اعلام حادثه گازگرفتگی دریکی از واحد‌های مسکونی، ستاد فرماندهی این سازمان بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۵ و ۶ را ظهر امروز به بلوار سفیر جنوبی، روانه کرد.

به گزارش رکنا، محمد هادی قانع، افزود: آتش نشانان به محض رسیدن در محل حادثه ، با توجه به بسته بودن در ورودی آپارتمان مسکونی بی درنگ درحضور عوامل انتظامی درمنزل را باز کردند که با پیکر‌های سه نفر از اعضای خانواده، مواجه شدند.

مرگ تلخ 3 عضو یک خانواده در شیراز

وی ادامه داد: متاسفانه درجریان این حادثه اعضای یک خانواده سه نفره شامل زن و مرد و فرزند ۱۲ ساله آن‌ها براثر انتشار گاز منوکسید کربن از بخاری گازسوز که دارای خروجی دودکش غیر استاندارد بود، دچار گاز گرفتگی شده و هرسه نفرجان دادند.

این مقام مسئول ابراز داشت: طبق نظریه کارشناسان سازمان علت وقوع این حادثه نشت گاز سمی منواکسیدکربن درفضای این منزل اعلام شد.

محمد هادی قانع با اشاره به تایید مرگ هر سه نفر توسط عوامل اورژانس بیان کرد: اجساد جهت انتقال به پزشکی قانونی و بررسی بیشتردرخصوص علت مرگ تحویل عوامل انتظامی منطقه شد.

آتش نشانان پس ازتحویل جنازه‌ها به عوامل انتظامی، تذکرات ایمنی لازم را برای پیشگیری از بروز حوادث مشابه به ساکنان این مجتمع مسکونی ارائه دادند.

آیا این خبر مفید بود؟