فیلم وحشتناک از له شدن 6 خودرو زیر چرخ تریلی / در جاجرود رخ داد + عکس
حجم ویدیو: 1.92M | مدت زمان ویدیو: 00:00:46

به گزارش رکنا ، ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص برخورد تریلر حامل خودرو در محدوده جاجرود، اظهار کرد: یک دستگاه خودروی تریلر بنز حامل 4 خودرو پژو پارس صفر از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود در حرکت بود که در محدوده تپه سیف دچار نقص فنی شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، گفت: پس از بریده شدن ترمز این تریلر پس از برخورد با ۵ خودرو و برخوردی دیگر با نیوجرسی های میان جاده به لاین مخالف جاجرود به پردیس تغییر مسیر داده و پس از برخورد با یک ال ۹۰ و سقوط دو خودرو پژو پارس صفر و آتش گرفتن یکی دیگر از خودروهایی که حمل می کرد نیز در کناره جاده واژگون شد که بلافاصله خودروی آتش گرفته اطفاء شد.

وی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه ۶ نفر از از سرنشینان خودروها دچار مصدومیت می‌شوند که ۳ نفر در محل به صورت سرپایی مداوا شده و 3 نفر دیگر که وضعیت نرمالی داشتند با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

تصادف زنجیره ای در شرق استان تهران

کهریزی تاکید کرد: عدم آشنایی راننده تریلر به این مسیر و سرعت گرفتن خودرو به دلیل بریده شدن ترمز عامل این حادثه بوده و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ابراز کرد: هموطنان باید در سرازیری ها و سراشیبی های محورهای کوهستانی با سرعت مطمئنه تردد کرده و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز، رعایت فاصله طولی مناسل نسبت به خودروهای جلویی و اطمینان از سالم بودن سیستم فنی خودرو ها تردد کرده تا شاهد اینگونه تصادفات نباشیم.

کدخبر: 731436 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟