مرد سمنانی عزرائیل را جواب کرد / جرثقیل تاورکرین دردسرساز شد

به گزارش رکنا، سعید اسماعیل‌پور اظهار کرد: ظهر امروز وقوع حادثه گرفتار شدن یک کارگر ساختمانی در جرثقیل تاور کرین در محوطه یکی از بیمارستان‌های شهر سمنان به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله سه خودرو و ۹ نفر آتش‌نشان از ایستگاه‌های شماره یک و دو سازمان آتش‌نشانی سمنان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان در حال ساخت بود که یک جرثقیل تاور کرین در ارتفاع بیش از ۳۰ متری مشغول به کار قرار داشت که کارگر ۳۰ ساله دچار ضعف و بی‌حالی شد و توان پایین آمدن را نداشت و با همان حال بین زمین و هوا گرفتار مانده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با بیان اینکه کارگر در همان وضع نامتعادل مانده بود، افزود: آتش‌نشانان محل را ایمن‌سازی کردند و با حضور بالای این جرثقیل و مهار فرد آسیب‌دیده به‌وسیله طناب و ... وی را به سمت نردبان‌های این جرثقیل هدایت و شروع به امدادرسانی کردند.

اسماعیل‌پور خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان موفق شدند این کارگر ساختمانی را به پایین هدایت کنند و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دهند.

وی تصریح کرد: با وجود درخواست‌ها و پیگیری‌های مکرر، متأسفانه نبود خودروی نردبان‌دار در سازمان آتش‌نشانی سمنان انجام بعضی از عملیات را برای همکاران ما با مشکل و خطراتی مواجه کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟