قیمت های میلیاردی رهن و اجاره آپارتمان در محله ونک تهران

به گزارش رکنا،  محله ونک از شمال به بزرگراه نیایش، از شرق به خیابان آفریقا (جردن)، از غرب به بزرگراه کردستان و از جنوب به بزرگراه همت منتهی می‌شود.

این محله دسترسی سریعی به مرکز پایتخت دارد، اما در طرح ترافیک و زوج و فرد قرار ندارد. به همین دلیل شلوغی این منطقه به حدی بالاست که گاهی برای ساکنین این منطقه هم فضای پارک پیدا نمی‌شود.

در بحث دسترسی به سرویس‌های حمل و نقل، خط ۷ اتوبوس تندرو از این منطقه به سمت پایانه تجریش و میدان راه آهن ایستگاه دارد. ایستگاه مترو مستقلی در حوالی میدان ونک به چشم نمی‌خورد، اما شما می‌توانید در ایستگاه مترو حقانی از قطار پیاده شوید و با یک کورس تاکسی به میدان ونک برسید.

در ادامه مطلب به بررسی هزینه اجاره مسکن در این محله محبوب و قدیمی تهران می‌پردازیم.

اگر بودجه‌ای حدود دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید واحدی ۱۵ ساله با متراژ ۱۸۹ متر در ونک را رهن کامل کنید.

آپارتمان دیگری با سن بنای ۱۵ سال و متراژ ۱۶۰ متر با ودیعه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و پرداخت ماهیانه ۲۹ میلیون تومان قابل اجاره است.

اگر پول پیش شما ۵۰۰ میلیون تومان است، می‌توانید واحد آپارتمانی ۱۲۵ متری ساخت سال ۱۳۸۸ را اجاره کنید. کرایه ماهیانه این واحد ۴۹ میلیون تومان است.

آپارتمانی با متراژ ۶۶ متر و سن بنای ۱۵ سال، با ودیعه ۸۰۰ میلیون تومانی و کرایه ماهیانه ۱۵ میلیون تومان اجاره داده می‌شود.

با ۵۰۰ میلیون تومان پول پیش و پرداخت ماهیانه ۷۵ میلیون تومان می‌توان واحدی ۱۸ ساله با متراژ ۱۷۵ متر را در ونک اجاره کرد.

اگر سرمایه‌ای حدود سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان دارید، می‌توانید آپارتمانی نوساز با متراژ ۲۴۳ متر را در ونک رهن کامل کنید.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت رهن و اجاره انواع آپارتمان در محله ونک تهران را مشاهده کنید: 

اجاره مسکن

منبع: اقتصاد آنلاین

کدخبر: 1004416 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟