آغاز رقابت 131 زن برای ورود به آتش نشانی تهران

آزمون عملی سازمان آتش نشانی برگزار شد. امروز نتایج آزمون اول آتش نشانی روی سایت سازمان آتش نشانی تهران قرار گرفت. برگزیدگان در سازمان آتش نشانی تهران پس از شرکت در آزمون عملی می توانند به عنوان آتش نشان در در دوره های آموزشی شرکت و نهایتاً به طور رسمی استخدام شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، سایت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران اسامی 131 زن و 1117 مرد پذیرفته شده در آزمون علمی استخدامی سازمان آتش نشانی تهران را اعلام کرد.

سازمان آتش نشانی تهران به 116  نیروی عملیاتی جدید نیاز دارد که 100 نفر از آقایان و 16 نفر از خانم ها می توانند در آن شروع به کار کنند.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در مورد اعلام نتیجه استخدامی سازمان آتش نشانی تهران به خبرنگار رکنا گفت: امروز تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون علمی استخدامی سازمان آتش نشانی تهران معرفی شده اند و به شرط فراهم شدن شرایط کرونایی و اخذ مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا، آزمون دوم یا عملی و نفرات اصلی برای سازمان اعلام می شوند.

ملکی ادامه داد: طبق آزمون اول، 5000 نفر از آقایان و 500 نفر از بانوان در آزمون علمی شرکت کردند و اکنون چند برابر ظرفیت از نفرات اصلی که سازمان به آن ها نیازمند است، معرفی شده اند. افراد برگزیده شده در آزمون علمی، پس از شرکت در آزمون عملی در نهایت به کمک میانگین آزمون علمی و عملی به مرکز آموزش سازمان آتش نشانی معرفی می شوند. پذیرفته شدگان پس از انجام آزمون های ورزشی و عملی باید مراحل گزینش، پزشکی و سایر موارد را طی کنند تا نهایتاً نفرات برتر به مرکز آموزش معرفی شده و برای گذراندن دوره های لازم در سازمان معرفی می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟