واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران/ اعلام جزئیات به زودی

به گزارش رکنا به نقل از اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، میثم حسینقلی زاده سرپرست اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیران اداره کل رفاه، سازمان نوسازی، املاک و مستغلات برگزار شد، با بیان اینکه تخصیص مسکن به کارکنان همواره به عنوان یکی از اولویت های این اداره کل مطرح بوده، اجرایی شدن آن را در سال جاری قطعی دانست و گفت: توجه به سرمایه انسانی جز با عملی کردن مطالبات به حق ایشان میسر نیست و از این حیث، این مهم که وعده ی اجرای آن پیشتر بیان شده بود به زودی محقق خواهد شد.

 وی با بیان اینکه مسکن همواره به عنوان مهمترین مطالبه کارکنان در تمام نظرسنجی های صورت گرفته مطرح بوده است افزود: باتدبیر شهردار محترم تهران انشاالله،طرح ساخت و واگذاری ۲۵ هزار واحد برای کارکنان این نهاد آغاز خواهدشد.

 سرپرست اداره کل رفاه تصریح کرد: بنا بر اعلام شهردار تهران در این طرح همه کارکنانی که تا پیش‌ از این از پروژه‌های قبلی مسکن بهره‌مند نشده‌اند، با کمترین قیمت درتهران صاحبخانه خواهند شد.

حسینقلی زاده با تاکید بر اینکه واگذاری مسکن به تمامی همکاران مشمول براساس اولویت های تعیین شده صورت خواهد گرفت اظهارداشت: خبرهای خوشی در خصوص ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان در راه است و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

کدخبر: 1015621 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟