وام جدید به رانندگان تاکسی پرداخت می شود + جزئیات نحوه دریافت وام

براساس اعلام سازمان تاکسیرانی، مبلغ وام جدید رانندگان تاکسی ۱۰ و ۲۰ میلیون خواهد بود. وام جدید رانندگان تاکسی با هماهنگی بانک مهر به رانندگان تاکسی پرداخت خواهد شد. اما با وجود پرداخت وام جدید به رانندگان تاکسی، هنوز هم موضوع تزریق واکسن کرونا به این قشر مشخص نشده است.

به گزارش رکنا، محمد روشنی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در این باره گفت: طی هماهنگی‌های لازم با بانک مهر و مساعدت‌های معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از امروز وام ۱۰ میلیونی به تاکسی‌ها پژو، اریو و تویوتا و وام ۲۰ میلیونی به ون ها با سود ۴ درصد به منظور تعمیرات داده می‌شود.

وی در خصوص اینکه رانندگان چطور می‌توانند این وام را دریافت کنند، گفت: تاکسیرانان به پروتال خدمات الکترونیک تاکسیرانان به نشانی https://b2n.ir/x93271 مراجعه و ثبت نام کرده و بعد از دریافت نامه می‌توانند به بانک مراجعه و وام تعمیرات را دریافت کنند.

روشنی تاکید کرد که رفاه حال تاکسیرانان در اولویت بوده و برای این منظور اقداماتی صورت گرفته است به طور مثال بیمه تاکسیرانان بعد از ۵ سال توقف دوباره از سر گرفته شد و در این زمینه سازمان تأمین اجتماعی همکاری لازم را داشت.

وی به موضوع کرونا اشاره کرد و گفت: همچنان پیگیر این هستیم که تاکسیرانان در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند و نامه نگاری‌های هم در این باره انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟