تفاهم برای ساخت مراکز آموزشی و بهداشتی در شیرآباد زاهدان

دکتر اشکان تقی پور در مراسم تفاهم برای ساخت این مدرسه و خانه بهداشت بر لزوم پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی با تلاش در راستای توسعه متوازن و توانمندسازی کارگاه های کوچک، مدرسه سازی و تامین آسایش و سلامت کودکان و زنان سرپرست خانواده استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد.

ساخت دبیرستان در زاهدان 1

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، اشکان تقی پور، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور و مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید به همراه هیئت همراه متشکل از خیرین ارشد موسسه و سرپرست واحد پروژه خیریه نیک گامان در سفر به سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان در خردادماه ۱۴۰۰ ضمن بازدید از دفتر تسهیلگری و توسعه از برخی نیازهای دارای اولویت در منطقه شیرآباد زاهدان و همچنین برخی فعالیت های انجام گرفته سایر نهادهای حمایتی دولتی و مردمی بازدید کردند.

در این سفر سه روزه تفاهم اولیه ساخت یک دبیرستان و یک خانه‌ بهداشت در منطقه حاصل شد. همچنین پروژه های مربوط به آبرسانی، بهینه کردن فعالیت کارگاه های سوزن دوزی و صنایع دستی با حضور مسئولان و فعالان حوزه‌ی خیریه بررسی شد.

ساخت دبیرستان در زاهدان 3

تجهیز کامل دو کارگاه سوزن دوزی سنتی زنان سرپرست خانواده در دستور کار قرار گرفت. همچنین در جلسه‌ای دوستانه با حضور علی زندی دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان و کارشناس این شورا با مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان و معتمد و عضو شورای مرکزی مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور، درباره‌ راهکارهای حمایت از کودکان و نوجوانان در راستای پیشگیری از اعتیاد بحث و تبادل نظر شد.

ساخت دبیرستان در زاهدان 4

لازم به ذکر است همراهی موسسه خیریه نیک‌گامان با اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان با تکیه بر حمایت از کودکان و نوجوانان کرامتمند جامعه هدف بهزیستی سال هاست به شکل ستمر ادامه دارد.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟