ارسال تجهیزات اطفای حریق سازمان جنگل ها به ۲۴ استان + عکس

امروز مراسم رونمایی از تجهیزات ارسالی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری به ۲۴ استان کشور در مقر اصلی سازمان جنگل ها برگزار شد.

به گزارش رکنا، دکتر مسعود منصور ، رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در این مراسم عنوان کرد: ۱۶ هزار قلم تجهیزات از امروز با اولویت‌های استان‌های پرحریق کشور بین ۲۴ استان ارسال خواهد شد.

وی افزود: ۷ هزار قلم از این تجهیزات برای مسائل حفاظتی و دفاع شخصی است که بیشتر برای مبارزه با قاچاق چوب در عرصه‌های جنگلی استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان جنگل ها ادامه داد: از مهمترین تجهیزاتی که امروز ارسال خواهد شد، چهار هزار قلم از انواع بیسیم و شبکه‌های رادیویی است که تمام این شبکه و دستگاه‌ها به صورت دیجیتال است، علاوه بر اینکه به مامور یگان حفاظت در عرصه کمک خواهد کرد تا موقعیت خود را به خوبی پیدا کند و این امکان را به مرکز فرماندهی تهران هم می‌دهد تا تمام نیرو‌ها را در کشور رصد و پایش کند.

وی در خصوص تجهیزات اطفای حریق هم گفت: این تجهیزات ۵ هزار قلم کالا است که شامل انواع دمنده ، لباس مخصوص مبارزه با آتش، کفش، مخازن آب و وسایل کمک‌های اولیه می‌شود که امروز ۵۰ درصد از این تجهیزات برای ۱۱ استان ارسال خواهد شد و از فردا به ۱۲ استان دیگر ارسال می‌شود و در نهایت تمامی استان‌ها از این تجهیزات به ترتیب اولویت برخوردار خواهند شد.

منصور در پایان تاکید کرد: استان‌های کهگیویه و بویراحمد ، فارس ، خوزستان ، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، خراسان شمالی و تهران به‌ترتیب دارای بیشترین اولویت هستند.

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 2

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 3

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 4

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 5

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 6

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 7

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 8

ارسال تجهیزات اطفای حریق جنگل ها به 24 استان 9

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟