درخواست وزیر بهداشت از وزیر ارتباطات: 1.5 میلیارد پیامک بدهید

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درخصوص لزوم ساماندهی ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی برنامه ملی واکسیناسیون کرونا به منظور پوشش کامل افراد ثبت نامی در این برنامه، تاکید کرد.

به گزارش رکنا، سعید نمکی ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با ارسال نامه‌ای به محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، درخصوص لزوم ساماندهی ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی برنامه ملی واکسیناسیون کرونا به منظور پوشش کامل افراد ثبت نامی در این برنامه، تاکید کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر آذری جهرمی؛ وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ همانگونه که مستحضرید یکی از الزامات اساسی برنامه ملی واکسیناسیون کووید 19 ، اولویت بندی و نوبت‌دهی افراد جامعه است. به این منظور، سامانه خوداظهاری، اولویت‌‎بندی، نوبت‌دهی و نیز ثبت گزارش عوارض واکسن کرونا توسط این وزارت در حال راه اندازی است. از آنجایی که امر اطلاع رسانی به افراد ثبت نام شده در این سامانه مستلزم ارسال حداقل 6 تا 8 پیامک است، پیش بینی می‌شود به منظور پوشش کامل افراد ثبت نامی، حداقل به 1.5 میلیارد پیامک نیاز باشد. لذا خواهشمند است دستور فرمایید در زمینه تخصیص تعداد پیامک فوق اقدام و همکاری لازم صورت پذیرد.» آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟