زمان دقیق اصلاح حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

بازنشستگان تامین اجتماعی در سایر سطوح مشمول افزایش حقوق خواهند شد.

به گزارش رکنا، فروردین ماه تمام شد اما بازنشستگان و مستمری بگیران حقوق شان را دریافت نکردند. ظاهراً برخلاف صحبت های آقای وزیر و رئیس سازمان تامین اجتماعی، افزایش 130 الی 134 درصدی حقوق مستمری بگیران بازنشستگان تامین اجتماعی محقق نشده و قرار بوده تا فروردین امسال این اتفاق محقق شود.

محسن ریاضی، رئیس تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن تکذیب این موضوع ابراز داشت: سازمان تامین اجتماعی در مورد افزایش حقوق هایی که قول داده بود، به قولش عمل کرد و برای اولین بار در فروردین ماه، بازنشستگان توانستند افزایش های سالانه و همسان سازی های انجام شده را دریافت کنند. تنها مشکلی که وجود داشت مربوط به بازنشستگانی بود که بالاتر از حداقل دستمزد می گرفتند که این موضوع نیز به دلیل مشکلات نرم افزاری که به وجود آمده بود این افزایش ها به شکلی که دلخواه عزیزان بود، انجام نشد و سازمان تامین اجتماعی قول داد که در 10 اردیبهشت ماه برای اصلاح مستمری سایر سطوح اقدام خواهد شد.

ریاضی ادامه داد: علاوه بر افزایش حقوق سال 1400، همسان سازی مرحله دوم را برای سایر سطوح در اردیبهشت ماه خواهیم داشت که بیشترین مشکل ما هم در این حوزه است، در غیر این صورت برای حداقل حقوق بگیران همان 130 درصدی که تعیین شده بود انجام و به حساب آن ها واریز شد. پس برای سایر سطوح در اردیبهشت ماه افزایش حقوق خواهیم داشت.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟