۲۸ استان کشور تا جمعه بارانی می شود

براساس پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز در برخی استان های کشور شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در بعضی از دیگر استان ها شاهد بارش پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

به گزارش رکنا، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، شرق مازندران و یزد رگبار و رعد و برق به همراه وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.

در ساعات بعد از ظهر امروز در برخی مناطق استان‌های کرمان، فارس، اصفهان، مرکزی، زنجان، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

فردا سه شنبه 24 فروردین به جز خراسان شمالی، جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان و چهارشنبه به جز خراسان‌شمالی، جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، زنجان، همدان، کردستان، کرمانشاه و ایلام در سایر مناطق کشور در برخی ساعات رگبار باران و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز پنج شنبه 26 فروردین در نوار شرقی کشور و روز جمعه در شمال شرق سواحل شمالی و اردبیل با رشد تداوم دارد. همچنین روز چهارشنبه غرب خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟