راهنمای مسیرهای جایگزین جاده چالوس پرترافیک !

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین مقطعی در جاده چالوس خبر داد و گفت: توصیه می کنیم رانندگان حتما از محورهای جایگزین استفاده کنند.

به گزارش رکنا، سرهنگ احمد شیرانی در این باره اظهار کرد: از ابتدای امروز بررسی تردد در جاده‌ها را در دستور کار داشتیم و بر این اساس همچنان در جاده چالوس ترافیک نیمه سنگین برقرار است.

وی افزود: تغییر محسوس و کمی را نسبت به روز گذشته شاهد هستیم، اما خوشبختانه بیشتر محورها دارای ترافیک سبک و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد: در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس در مقاطعی بعد از محدوده مرزن آباد شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم که با توجه به ظرفیت کم این جاده و همزمان شدن سفر برخی از هموطنان توصیه می کنیم حتما از محورهای جایگزین استفاده کنند.

شیرانی با اشاره به محورهای جایگزین هراز ، فیروزکوه و قزوین - رشت گفت: با توجه به ترافیک موجود در جاده چالوس، این محورها اکنون ظرفیت بالاتری دارند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه به پایان تعطیلات نوروز نزدیک می شویم تعدادی از هموطنان در سفر هستند و همزمانی زمان بازگشت ظرفیت جاده‌ها را اشباع می کند و موجب وقوع ترافیک های نیمه سنگین می شود. مدیریت زمان سفر موجب می شود که ترافیک سنگینی را شاهد نباشیم. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟