آمادگی صد درصدی پلیس راهور تهران بزرگ در 12 و 13 فروردین 1400

همه ساله نزدیکی به سیزده به در بسیاری از افراد را روانه پارک ها می کند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور در این باره گفت : نیروهای پلیس راهور تهران بزرگ در روز های دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به صور آماده باش کامل و صد درصدی در تمام مراکز تفریحی و تفرجگاهی سطح شهر تهران جهت کنترل ترافیک و تردد ها حضور دارند و اقدامات ترافیکی ویژه این ایام را انجام می دهند .

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : براساس سنت دیرینه و کهن ایرانیان، شهروندان به همراه خانواده در روز سیزدهم فروردین ( روز طبیعت ) به منظور گردش و تفریح به دامان سبز طبیعت از جمله پارک ها و گردشگاههای عمومی داخل و اطراف شهر ها مراجعه می نمایند.

باز بودن بوستان ها و مراکز تفرجگاهی منوط به نظر ستاد ملی مبارزه با کروناست

موسوی پور گفت : همچنین همان طور که اشاره شد پلیس راهور تهران بزرگ برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا طرح های انتظامی و ترافیکی را بر این اساس تهیه و اجرا خواهد نمود .

وی ادامه داد : در هر صورت ، در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه امکانات نیروی انسانی ، خودرویی، موتوری و تجهیزاتی خود اقدام به پوشش ترافیکی معابر داخلی و منتهی به پارک های شهر تهران مانند چیتگر، سرخه حصار ، یاس فاطمی و کلیه اماکن تفرجگاهی نموده ، همچنین کلیه خیابان ها و بزرگراه های پیرامونی سایر بوستان ها و تفرجگاهها از ساعات ابتدایی صبح پوشش داده خواهند شد .

تردد و توقف در اماکن اشاره شده طبق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا

سرهنگ موسوی پور گفت : چنانچه بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و مراجعات ممنوع اعلام شود ، پلیس راهور از تردد و توقف در اماکن اشاره شده جلوگیری خواهد نمود و اگر ممنوعیتی اعلام نشود در جهت روانسازی ترافیک اقدامات لازم را انجام خواهد داد . لازم به ذکر است نیروهای پلیس راهور آمادگی صد درصدی در هر دو روز پنج شنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم را در کلیه معابر سطح شهر دارند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟