جریمه کرونایی ممنوعیت تردد شبانه و اعمال قانون ۱۰۸ هزار و ۴۲۸ خودرو

محدودیت های شبانه کرونایی شامل منع تردد خودروها از ساعت 21 تا 4 صبح نیز می شود. اما هستند رانندگانی که این محدودیت ها عدول می کنند.

به گزارش رکنا، در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته دوشنبه ۳۴ هزار و ۱۲۲ پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته‌اند ارسال گردید.

 در حوزه اعمال قانون و در چارچوب کنترل زنجیره کرونا در طرح محدودیت شبانه تعداد ۱۰۸ هزار و ۴۲۸ خودرو و در مناطق نارنجی ۱۲۳۴۹ خودرو جریمه و اعمال قانون شدند.

بر اساس این گزارش تعداد نیروهای به کارگیری شده، ۳۹۱۳نفر، تعداد نقاط اجرای طرح، ۱۹۵۸ نقطه و افزایش ۴ درصدی تردد خودروها نسبت به مدت مشابه سال قبل مشاهده گردیده است.

این گزارش می‌افزود:‌ اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف، ‌ تعداد ۷۴۷۱ مورد بازدید، ‌ ۵۲۵۲ مورد تذکر و صورتجلسه‌ و همچنین پلمپ ۱۶۱ مورد انجام شده است.

ناجا در این گزارش اعلام کرد:‌ ۱۷ هزار و ۶۵۲ مورد تذکر لسانی به رانندگان خودروها انجام، تعداد خودروهای عودتی ۱۲ هزار و ۶۵۸ دستگاه به مبدا حرکت و تعداد۱۰۸ هزار و ۴۲۸ خودرو موارد اعمال قانون، جریمه (طرح محدودیت شبانه)، جریمه شده اند.

در مناطق نارنجی نیز تعداد ۱۲ هزار و ۳۴۹ خودرو و در مناطق قرمز، ۶۸۱ جریمه شده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟