از سفر 6 هزار و 500 خودرو جلوگیری شد

کرونا و اوج گیری آن، ستاد ملی مبارزه با کرونا را بر آن داشت که محدودیت های کرونایی را اعمال کند.

به گزارش رکنا، نیروی انتظامی در تشریح عملکردش در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز شنبه ۱۱ بهمن ماه اعلام کرد که در این روز ۳۶۷۶ تن از ماموران خود را برای اجرای طرح در ۱۹۵۸ نقطه از کشور به کار گرفته است.

این ماموران با اقدامات خود منجر به کاهش ۹ درصدی تعداد تردد خودرو‌ها نسبت به تاریخ مشابه در سال قبل شدند. همچنین به رانندگان ۱۱ هزار و ۹۱۹ دستگاه خودروی سواری نیز تذکر لسانی داده شده و از ادامه سفر راننده و مسافران ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو جلوگیری شده و آنان به مبداء خود بازگشت داده شده‌اند.

در زمینه اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف نیز از ۶ هزار و ۳۹۹ واحد صنفی در روز شنبه بازدید شده که به ترتیب منجر به صدور تذکر و صورتجلسه برای ۳ هزار و ۷۶۷ و ۸۳۱ واحد و پلمب ۱۱۵ واحد متخلف شده است.

در موارد اعمال قانون نیز در روز گذشته ۱۱۸ هزار و ۱۶ خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند و ۶۰۵ دستگاه خودرو در مناطق نارنجی مورد اعمال قانون قرار گرفته‌اند و در منطقه قرمز هیچ جریمه ای نداشتیم.

در روز گذشته، ۲۶ هزار و ۵۱۲ پیامک هم از سوی پلیس به رانندگان متخلفی که محدودیت‌ها و دستورالعمل های کرونایی را رعایت نکرده بودند، ارسال شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟