۱۵2 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جانباختند / شناسایی ۶۱۷۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

آمار کرونا / به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، دکتر سیماسادات لاری - سخنگوی وزارت بهداشت -آخرین آمار مبتلایان، جانباختگان، بهبودیافتگان از کرونا در ایران را تا امروز چهارم دی ماه اعلام کرد.

دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: از دیروز تا امروز ۴ دی ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۱۷۸ بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شد که ۹۲۴ نفر از آنها بستری شدند.

وی با اشاره به این که مجموع بیماران کووید-19 در کشور به یک میلیون و ۱۸۳ هزار و ۱۸۲ نفر رسید، افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۴ هزار و ۳۰۸ نفر رسید. خوشبختانه تا کنون ۹۲۴ هزار و ۶۸۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به این که ۵۳۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند، گفت: تا کنون ۷ میلیون و ۲۵۳ هزار و ۷۵۰ آزمایش تشخیص کووید-19 در کشور انجام شده است. در حال حاضر و بر اساس آخرین تحلیل ها،۲۰۵ شهرستان در وضعیت نارنجی و ۲۴۳ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟