پلاک‌های غیربومی ساکن تهران جریمه می‌شوند؟

به گزارش رکنا، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از جاده هراز گفت: الحمدالله همکاری خوب مردم با پلیس و توجه آنها به توصیه‌ها مبنی بر اجتناب از عدم سفر، همراهی خوبی داشتند که جا دارد از همه هموطنان عزیز تشکر نمایم.
سردار هادیانفر افزود: از شروع طرح محدویت‌های ترافیکی در کشور، تعداد ۱۹۶ هزار و ۴۶۴ وسیله نقلیه از ادامه سفر جلوگیری و عودت داده شدند.
رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص اعمال قانون خودروهای اینترنتی گفت: رانندگان خودروهای اینترنتی نگران اعمال قانون توسط دوبین‌ها نباشند، چراکه پلاک‌های این خودروها در لیست مجاز پلیس قرار دارد.
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت تردد پلاک‌های غیربومی ساکن شهرهای قرمز به چه صورت خواهد بود توضیح داد: رانندگانی که با پلاک غیربومی در شهرهای قرمز و نارنجی تردد می‌کنند اگر توسط مأمورین پلیس متوقف شدند، با ارائه برگه احراز محل سکونت و یا محل کار جریمه نمی‌شوند.
سردار هادیانفر افزود: همچنین اگر این رانندگان توسط دوربین‌ها جریمه شدند، می‌توانند در پایان طرح محدودیت‌ها با مراجعه به واحدهای رسیدگی در اجراییات راهور نسبت به اصلاح جریمه ثبت شده اقدام کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا در پایان خصوص شایعه عدم پرداخت بیمه و همچنین عدم ترسیم کروکی توسط پلیس راهور در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۴ صبح گفت: چنین چیزی صحت ندارد و مردم به این شایعات توجه نکنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟