197 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جان باختند/ شناسایی 2647 بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

به گزارش رکنا، سیما سادات لاری ، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خبر داد:از دیروز تا امروز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۵۲۳ نفر از آنها بستری شدند.مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۰۴ هزار و ۲۰۴ نفر رسید.

۱۹۷ کرونایی دیگر جان خود را از دست دادند

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۷ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۷۶۶ نفر رسید.
لاری گفت: خوشبختانه تا کنون ۲۶۳ هزار و ۵۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۴۰۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون دو میلیون و ۴۵۶ هزار و ۹۰۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

اسامی استانهای وضعیت قرمز

سخنگوی وزارت بهداشت در پایان گفت: استانهای تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.همچنین استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم هم در وضعیت هشدار قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟