75 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جانباختند / شناسایی ۲۲۶۹ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، کیانوش جهانپور- سخنگوی وزارت بهداشت ، آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و جانباختگان از کروناویروس در ایران را تا امروز

( هفدهم خردادماه) اعلام کرد.

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۲۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۲۷ مورد بستری شدند. گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۱۶۹ هزار و ۴۲۵ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.مجموع جان باختگان این بیماری به ۸ هزار و ۲۰۹ نفر رسید.

جهانپور با اعلام این خبر که خوشبختانه تا کنون ۱۳۲ هزار و ۳۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند ادامه داد: ۲۵۷۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون یک میلیون و ۶۰ هزار و ۱۲۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد : وضعیت خوزستان همچنان قرمز است.استانهای هرمزگان و کرمانشاه در وضعیت هشدار قرار دارند.در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ استان فاقد فوتی و ۶ استان فقط یک مورد فوتی بر اثر کووید۱۹ داشته اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟