آمار رسمی مبتلایان به کرونا در ایران تا سیزده فروردین/   138بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته جانباختند

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی رکنا، کیانوش جهانپور -سخنگوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا آخرین آمار مبتلایان ، جانباختگان، بهبودیافتگان از کرونا را تا سیزدهم فروردین ماه اعلام کرد.

طبق این آمار تاکنون 3036 نفر با ابتلا به کرونا در کشور جانباخته اند.

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا در ایران با اعلام اینکه از ظهر دیروز تا امروز 13 فروردین1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2987 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند گفت : در مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به 47593 مورد در کل کشور رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام این خبر که خوشبختانه تا کنون 15473 نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند ادامه داد:متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 138 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشگان بر اثر این بیماری در کشور به 3036 نفر رسید. 3871 نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند.

وی تاکید داشت :مشارکت در طرح غربالگری کرونا در کشور از مرز 67 میلیون نفر گذشت و توصیه وزارت بهداشت به مردم، مشارکت در خوداظهاری از طریق سامانه salamat.gov.ir است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟