به گزارش گروه اجتماعی رکنا، برای کاهش این تردد به نظر می رسد که  می توان از امکان استارتاپ های حمل و نقل استفاده کرد و یا پیک هایی را ایجاد کرد که به صورت آنلاین یا تلفنی خریدهای مردم را به دست آنها برسانند. آیا خدمات شهری شهرداری تهران در این خصوص تصمیمی دارد یا گفت و گویی با مدیران شرکت های حمل و نقل استارت آپی صورت گرفته است ؟

غلامحسین محمدی، مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری در گفتگو با خبرنگاران در این مورد اظهار کرد: همچنان در تلاش هستیم از  ظرفیت همکاری استارتاپ ها استفاده و  افزایش دهیم. متاسفانه گره های جدی در این مسئله وجود دارد. شرکت های بزرگ توزیع دیجیتال نیز در تلاش هستند که نیروی جدید استخدام کنند و ظرفیت ها را افزایش دهند.

او  افزود: شرکت های استارتاپی ظرفیت خاص خودشان را داشتند. در مذاکره با استارتاپ ها مشخص شده که توانمندی لازم را ندارند یا هزینه های بالایی را طلب می کنند که در این شرایط این هزینه ها برای مردم به صرفه نیست. با این وجود تلاش می کنیم که ظرفیت ها را افزایش دهیم. تاکنون توانسته ایم ظرفیت هایمان را افزایش دهیم اما پاسخگوی شهروندان نیست و در صدد افزایش هستیم.

خبرنگار: پریسا هاشمی

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟